Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

En İyi IELTS Hazırlık Kursu

En İyi IELTS Hazırlık Kursu ile rakipleriniz ile yarış içerisine girebilirsiniz. Uluslararası alanda yabancı dil anlamında rakipleriniz ile yarış içerisinde olabilmek global anlamda geçerliliği olan yabancı dil sınavlarından yüksek skor elde edebilmeye bağlıdır. Hemen hemen tüm dünya üniversitelerinin bünyelerinde yüksek öğretime devam edebilmek adına ön şart olarak istedikleri sınav skorları vardır. Bunlar günümüzce IELTS ve TOEFL sınavları olmaktadır. Her iki sınava da iyi bir hazırlık süreç gerekmektedir.

En İyi IELTS Hazırlık Kursu arayışı dört temel beceride de belirli bir gelişmişlik seviyesini gerektiren IELTS sınavına en iyi şekilde hazırlanabilmek adına arayışı içerisinde olduğumuz kurstur. Akademik Dil kursları Yabancı Dil Okulları En İyi IELTS Hazırlık Kursu anlamında, IELTS ve TOEFL sınavlarında alanlarında uzmanlaşmış deneyimli eğitmen kadrosu ile bu konuda ön plana çıkmaktadır.

Günümüzde yabancı dil sınavlarına online olarak hazırlanabilmek de mümkün olduğu gibi bu tip uluslararası sınavlara yüz yüze eğitim alınabilecek kurslar ile hazırlanmak daha isabetli olacaktır. En İyi IELTS Hazırlık Kursu alanında birçok yabancı dil okulu yarış içerisindedir. Yabancı Dil okulları içerisinde ülkemiz öğrencileri için kâbus niteliğinde olan konuşma becerisini en hızlı bir biçimde geliştirecek olan yabancı dil kursu daha çok ön plana çıkacaktır. IELTS sınavı okuma, dinleme ve konuşma ve yazma becerilerini ölçen bir sınav niteliğindedir. Öğrenciler bu alanlarda daha çok yazma ve konuşma alanlarında zorluk yaşamaktadırlar. İşte En İyi IELTS Hazırlık Kursu yazma ve konuşma becerilerine daha çok ağırlık veren kur olmalıdır. Yazma bölümü iki kategoriden oluşmaktadır.  Kategori 1 için en az 150 kelimelik; kategori 2 için ise en az 250 kelimelik bir yazı yazılması gerekmektedir. 1. kategori 20 dakika, 2. kategori 40 dakika olmak üzere toplam 60 dakika süre verilmektedir. Bu noktada En İyi IELTS Hazırlık Kursu size zamanla yarışmayı da öğretmelidir. IELTS Yazma sınavında kategori 2'nin puanı, kategori 1'in 2 katıdır. Dolayısı ile kısa sürede uzun ve mantık bütünlüğü sağlayan bir deneme yazma becerisi geliştirilmelidir.

IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.