Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye

IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye konusu hazırlanılması nispeten zor olan ve yalnızca okuma ve gramer bilgisini değil, yazma konuşma ve dinleme becerilerini de test eden, uzun soluklu bir sınav olan IELTS sınavına nasıl hazırlanacağını tam olarak bilemeyen öğrenciler için yol gösterici olacaktır. Öncelikle sınavın alt bölümlerini ve süreleri iyi bilmek gerekmektedir. IELTS sınavını hazırlama yetkisi British Council ve Avusturalya olmak üzere iki farklı otoritededir. Her iki otoritenin hazırladığı sınavdan alınacak skor eşit yetkinlikte olmaktadır.

IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye incelemesinde süre yönetimine ayrı bir önem verilmelidir. IELTS sınavı iki tana türe sahiptir. Bunlar IELTS Akademik ve IELTS Genel Eğitim türleridir. Okuma ve Yazma bölümlerinin konuları sınavın türüne göre değişirken, Dinleme ve Konuşma bölümleri iki sınavda da aynı olmaktadır. Sınavın Dinleme, Okuma ve Yazma bölümleri herhangi bir mola verilmeden aynı gün içerisinde yapılmakta olup, konuşma bölümü, diğer sınavlardan bir hafta önce veya sonra yapılabilmektedir.

IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye incelemesi ile IELTS sınavına hazırlık aşamasında en doğru yabancı dil eğitim platformu arayışı sürerken bu sınava hazırlanırken kullanılacak olan hazırlık kitapları da çeşitlilik göstermektedir. Şüphesiz en iyi IELTS Hazırlık Kursu en iyi IELTS hazırlık kitaplarını sunabilen olacaktır. Sınav hazırlığının mümkün ise alanında uzmanlaşmış ve yalnızca IELTS ve TOEFL sınavlarına öğrenci yetiştiren eğitmenlerden bire bir ders alınarak yapılması en etkili yöntem olacaktır. Konuşma pratiği anlamında zaman zaman öz güven eksikliğinden kaynaklanan zorluklar yaşanması bilinen bir gerçektir. IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye incelemesinde birebir alınan derslerin özellikle konuşma pratiğini önemli ölçüde geliştirdiği görülecektir. Akademik Dil Kursları Yabancı Dil Okulları, IELTS Hazırlık Kursu Tavsiye alanında vermiş olduğu özgün eğitim müfredatı ile ön plana çıkmaktadır.

IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.