Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

IELTS Hazırlık Kursu Öneri

IELTS Hazırlık Kursu Öneri incelemesinde bu sınava katılmış ve yüksek puan elde etmiş kişilerin özellikle hazırlık sürecinde uyguladıkları yöntemlere odaklanmak doğru bir yaklaşım tarzı olacaktır. Ancak uygulanan hazırlık yöntemleri incelenirken size en yakın dil yetkinliğine sahip olan kişilerin hazırlık süreçleri incelenmelidir. Örneğin dinleme alanında zorluk yaşayan ve bunun üstesinden uyguladığı hazırlık yöntemi ile gelebilmiş bir öğrencinin fikirleri, benzer zorluğu yaşıyorsanız sizin için yol gösterici olabilir.

IELTS Hazırlık Kursu Öneri incelemesinde farklı yöntemler tavsiye eden ve bu anamda farklı hazırlık kursu tavsiyesinde bulunan kişilerin yorumları ile karşılaşabilirsiniz. Burada kendi ihtilaçlarınıza odaklanmak önemli olacaktır. Bir IELTS hazırlık kursu sizi dört temel beceride de başarıya ulaştırmalıdır. Sınava bir bütün olarak bakıldığında okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarından her birinde alacağınız ayrı ayrı skorlar, ortalama sınav notunuzu ortaya koyacaktır.

IELTS Hazırlık Kursu Öneri ve Tavsiye incelemesinde sınavın her bir alt kategorisinde uygulanan ve istenen formatlar iyi analiz edilmek gerekmektedir. Örneğin konuşma bölümünde;

Günlük konularla ilgili bilgileri ve sıradan deneyimleri iyi seviyede anlatmalı,

 Karşılaşabileceğiniz birçok farklı soruya tutarlı cevap verebilmeli,

Size verilecek konu ile ilgili, belirli bir süre, doğru dili kullanarak konuşabilmeli,

Düşüncelerinizi mantık sıralaması içerisinde bir araya getirebilmeli,

Fikirlerinizi rahatlıkla söyleyebilmeli ve neden sunabilmeli,

İlgili konuyu yorumlayarak, değerlendirme ortaya koyabilmelisiniz.

 

Konuşurken rahat tavırlar sergileyebilmek ve öz güvenli olmak dinleyici için önemli kıstaslar olacaktır. IELTS Hazırlık Kursu Öneri değerlendirmesinde bu tip ip uçları önemli olacaktır. Akademik Dil Kursları Yabancı Dil Okulları IELTS Sınavına yukarıda ifade edildiği gibi sistematik yaklaşımla bir hazırlık programı sunabilmesi ile IELTS Hazırlık Kursu Öneri alanında ön plana çıkmaktadır.

IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.