Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu

IELTS sınavına tam hazırlık anlamında Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu sağlayan yabancı dil eğitim kurumu sayısı oldukça azdır.

Bazı yabancı dil eğitim kurumları bursluluk esasına göre belirli süreler ve kapsamlarla kısıtlanmış Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu verebilmektedirler. İngiltere’de, Amerika’da veya herhangi bir Avrupa ülkesinde yüksek öğretim anlamında yüksek lisans veya doktor eğitimi almak istiyorsanız, ilgili üniversitelerin sizden ilk isteyecekleri yetkinlik belgesi TOEFL veya IELTS sınavından yeterli bir puan elde etmiş olmanız olacaktır. Bu sınavlardan herhangi birinden yeterli seviyede skor elde etmiş olmanızı talep etmelerindeki temel neden, üniversite bünyesinde verilecek olan eğitimi, tam anlamı ile anlayabilmeniz ve alan çalışmaları yapabilmeniz için her beceride kendinizi geliştirmiş olmanız gerekliliğidir.

Akademik Dil Kursları Yabancı Dil okulları TOEFL ve IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış ve sınav stratejileri ile harmanlanmış bir eğitim programı sunabilmesi ile ön plana çıkmaktadır. Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu bu alanda vermiş olduğu hizmetlerden birisini oluşturmaktadır. Online olarak veya yüz yüze olarak katılım sağlayabileceğiniz demo dersler ile kurumumuzun sınav odaklı hazırlanmış müfredatı hakkında bir kanaat edinebilirsiniz. Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu tek başına sınava hazırlık anlamında yeterli olmayacaktır. IELTS sınavı oldukça detaylı ve karmaşık denebilecek bir yapıya sahip olduğundan özel bir hazırlık gerektirecektir. Örneğin, IELTS Okuma sınavı farklı alanlarda okuma becerisini ölçmek üzere tasarlanmıştır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

 

Yazı içeriğinin genel konusunu kavrayabilmek,

Okuma metninin ana fikirlerini belirleyebilmek,

Metindeki alt konu başlıkları ve inceliklerini kavrayabilmek,

Yorumları ve anlatılmak istenen ana fikri anlayabilmek,

Yazarın fikirlerini, yaklaşım tarzını ve maksadını kavramak,

Temel fikrin metin içerisinde ilerleyişini çözümleyebilmek, gibi birçok farklı kıstas vardır. Ücretsiz IELTS Hazırlık Kursu bu detay profili hakkında genel bir bilgi verebilse de her bir alt başlık hakkında iyi seviyede bir eğitim veremeyebilir.

IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu IELTS Hazırlık Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.